Kurumsal

  İLETİŞİM

  KARİYER

 ANASAYFA

Referanslar

Multimedya

Projeler

Faaliyetlerimiz

Kurumsal

Kurumsal

2012 yılında Hakan UYGUR ve Ergün MUMCU tarafından kurulan, 2013 yılında da Diner YILMAZ’ın katılımı ile güçlenen ARTU HARİTA® yurtiçi ve yurtdışı birçok alanda resmi ve özel taahhütleri başarıyla tamamlamış ve halen bu alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

 

ARTU HARİTA®’nın ANKARA merkez olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyette bulunan şantiyeleri bulunmaktadır.

 

ARTU HARİTA®, modern yazılımlarla desteklenen geniş bir yerel alan ağına bağlı, kişisel bilgisayarlar, iş istasyonları, yazıcı ve çizici cihazları ile departmanların tüm gereksinimlerini sağlayan ofis içi çok kapsamlı baskı ve çoğaltma hizmetleri veren donanımlara  sahiptir.

 

ARTU HARİTA® temel hizmet kriterleri olarak; kalite, fiyat ve alınan işi zamanında tamamlama yönlerinden güvenilir ve yapılacak işleri kalitesiyle daima müşterilerinin beklentilerini üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.

 

Geniş ve tecrübeli teknik kadrosunun yanı sıra son teknolojik ekip ve ekipman ağına sahip olan ARTU HARİTA®,  alanında büyük bir deneyime sahip olup, sektördeki haklı yerini almıştır.

 

Verimlilik ve kalite anlayışımızı sürekli geliştirmekle birlikte, uzman kadromuzla bilim ve teknolojiyi takip ederek sektörde özel, güvenilir, İlkeli ve meslek etiğine uygun kaliteli hizmet ve  müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektörde lider olmaktır. 

Haberler

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Kariyerinizde yeni bir sayfa için...

Kariyer